Rzetelna firma.pl – świetna promocja dla uczestników programu

Rzetelna firma.pl – świetna promocja dla uczestników programu

Wiele jest znaków rozpoznawczych dobrych i sprawdzonych firm. Najważniejsze są opinie zadowolonych klientów – jedna szczera opinia może zdziałać więcej niż wiele reklam. Równie ważne jest posiadanie certyfikatów, wydawanych przez niezależne jednostki certyfikujące. Jeden z ważniejszych można zdobyć na RzetelnaFirma.pl.

RzetelnaFirma.pl to specjalny program, który działa we współpracy z Krajowym Rejestrem Długów. Promuje i certyfikuje te firmy, które nie mają problemów z płynnością finansową i zawsze terminowo wywiązują się ze swoich zobowiązań wobec klientów, kontrahentów, partnerów biznesowych i współpracowników. Ważne, by były zadowolone wszystkie te ogniwa. Firma, która płaci swoim dostawco, a, na przykład, stale spóźnia się z wypłacaniem pensji swoim pracownikom, takiego Certyfikatu Rzetelności nie dostanie.

Korzyści dla kupujących i sprzedających

Rzetelna firma to korzyści zarówno dla konsumentów, jak i firm, które uczestniczą w programie. Korzyści dla klientów są oczywiste – wiedzą, które firmy są uczciwe i solidne, zarówno jako płatnik, jak i dostawca towarów i usług. A jakie są korzyści dla firm? Przede wszystkim pozytywny wizerunek i wyróżnianie się na tle konkurencji. Co więcej, RzetelnaFirma.pl publikuje dane wszystkich firm, które pozytywnie przeszły weryfikację – to doskonała, bo niezależna i nieopłacona przez przedsiębiorstwo reklama. Firma pokazana jest oczami niezależnych, zewnętrznych ekspertów. Może też korzystać z logo Rzetelna Firma, które staje się coraz bardziej popularne i rozpoznawalne wśród konsumentów.

Złe przykłady też warto znać

Na RzetelnaFirma.pl znajdziemy nie tylko te dobre przykłady, ale też te mniej chlubne. Jest tu bowiem także lista tych firm, które nie spełniły wymogów, niezbędnych do otrzymania certyfikatu. Niektóre z nich w sposób nieuprawniony wykorzystują logo programu lub informacje o uczestnictwie w nim. Każdy, komu zależy na wysokiej jakości produktów i usług, powinien sprawdzić, czy na tej liście nie ma firmy, z którą chce nawiązać relacje handlowe czy biznesowe.

 

Autor zewnętrzny

Poprzedni Wszystko o skimmingu
Następny Dla kogo przeznaczone jest bancassurance?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 1 Komentarz

Czy zakup wody dla pracowników jest opodatkowany VAT i CIT?

Według przepisów prawa pracy pracodawca w gorące dni jest zobowiązany zagwarantować swoim pracownikom wodę pitną. Taki zakup nie jest opodatkowane podatkiem VAT, ponieważ zatrudniający może je wliczyć w koszty uzyskania

Wiadomości 0 Komentarz

Podatek od sprzedaży detalicznej wchodzi w życie

Od dzisiaj wchodzi w życie podatek od sprzedaży detalicznej. Podstawę opodatkowania stanowić będzie osiągnięta w danym miesiącu nadwyżka przychodu ze sprzedaży detalicznej ponad kwotę 17 mln zł. Podatek będzie musiało płacić ok.

Wiadomości 0 Komentarz

Od stycznia nowe zasady kontroli podatkowej w małych i średnich firmach

Od nowego roku już nie tylko największe firmy, lecz także małe i średnie będą miały obowiązek przekazywania w formie elektronicznej informacji o prowadzonej ewidencji VAT poprzez Jednolity Plik Kontrolny (JPK). Będzie to dotyczyło ok.

Kasy fiskalne 0 Komentarz

Jak długo przechowywać rolki z kas fiskalnych?

Każdy prowadzący działalność, który zapisuje wszystkie działania na kasie fiskalnej musi archiwizować wszystkie wydruki fiskalne. Po ilu latach można zniszczyć lub zutylizować owe materiały? Każdego roku korygowany jest czas przetrzymywania

Finanse 0 Komentarz

Obligacje mogą dać w tym roku zarobić

Wzrost inflacji, przewidywane podniesienie stóp procentowych w Stanach Zjednoczonych i niepewność co do realizacji budżetu państwa prawdopodobnie popchną rentowność obligacji w górę. Choć inwestorzy coraz wyraźniej kierują się w stronę rynków akcji, na obligacjach

Wiadomości 0 Komentarz

Już ponad jedna piąta transakcji wymiany walut odbywa się w internecie

Branża e-kantorów, której roczne obroty szacowane są na ok. 30 mld zł, wciąż się dynamicznie rozwija. Już ponad jedna piąta transakcji odbywa się w internecie, z czego dwie trzecie dotyczy pary euro/złoty.

0 Komentarzy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszy - dodaj komentarz!

Zostaw odpowiedź